VervNavnMailMobil
Styret LPK 2023/24


LederEdvin Hågen Hansen

styret@lillesandpadleklubb.no

+47 99328284
NestlederHanne Cecilie Jensenstyret@lillesandpadleklubb.no
+47 90188593
Styremedlem/sekretærUna Dahlen Kvalvaag
styret@lillesandpadleklubb.no
+47 92602712
Styremedlem/kassererBent Olsenkasserer@lillesandpadleklubb.no
+47 98088888
Styremedlem/web/medlemansvarligAnne Lise Jensenmedlem@lillesandpadleklubb.no
+47 48104480
Varamedlem/utstyrsansvarligGeir Thorsenstyret@lillesandpadleklubb.no
+47 90888705
Varamedlem Turid Dyrstadstyret@lillesandpadleklubb.no
+47 95293456




RegnskapGunnar Grøtnes





Valgkomite



Anne Henriette Schanke



Torill Folkestad


Vara: Per Aage Gabrielsen






Kontrollkomite



Sigurd L.Ø. Krekling




Johannes Huser Hostad


Vara: Sølvi Noraas






Barne- og ungdomsgruppa
Anne Lise Jensen
Edvin H. Hansen
Se styret








Tilrettelagt padlingGeir Thorsen
Hanne Cecilie Jensen
Edvin H. Hansen
Se styret




Kurs og aktivitetsledere
NPF-nivå
Veileder/Kursholder Grunnkurs, Teknikk og Aktivitetsleder
Tomasz Chmiel
Veileder
NPF Turleder/kursholder Grunnkurs og Teknikkurs
Edvin H. HansenNPF Turleder

NPF Turleder/kursholder Grunnkurs og Teknikkurs
Geir ThorsenNPF Turleder

Aktivitetsleder/ kursholder Grunnkurs
Olav-Magne Seime
Aktivitetsleder
Aktivitetsleder/ kursholder Grunnkurs 
Per-Oddvar Osland
Aktivitetsleder
Aktivitetsleder/kursholder Grunnkurs
Hanne Cecilie JensenAktivitetsleder
Aktivitetsleder/kursholder Grunnkurs 
Anne Henriette Schanke
Aktivitetsleder
NPF Turleder/kursholder Grunnkurs og Teknikkurs
Cathrine Borgen
NPF Turleder
Aktivitetsleder/ kursholder Grunnkurs og Teknikkurs
Ole Løseth
Videregående
NPF Turleder/ kursholder Grunnkurs og Teknikkurs
Per Aage Gabrielsen
NPF Turleder

Aktivitetsleder/Kursholder Grunnkurs, Teknikk, Aktivitetsleder
Thomas Alexander Pindard
Veileder